26 Niedziela Zwykła – 27.09.2020

Dzisiaj po sumie spotkanie w kościele z rodzicami uczniów klasy III.

Od jutra wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 17.00.

W  środę rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe.   W tygodniu różaniec po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.30. Różaniec z udziałem dzieci w czwartki.

W czwartek podczas Mszy św. o godz. 17.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II prosząc o świętych kapłanów.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.  Odwiedziny chorych w piątek od godz. 10.00.

W sobotę podczas Mszy św. o godz. 7.00 modlimy się do Niepokalanego Serca Matki Bożej.

Przyszła niedziela jako pierwszą miesiąca jest niedzielą adoracyjną. Taca z przeznaczeniem na inwestycje. Bóg zapłać za złożone ofiary!

Sprzątanie kościoła przed odpustem Matki Bożej Różańcowej będzie we wtorek 6 października. Tym razem prosimy rodziny od numeru 133 (Nemptusiak Danuta) do 180 (Łaciak Anna).

Na stojaku z gazetami jest nowy miesięcznik dla najmłodszych STAŚ. Cena egzemplarza wynosi 8 zł. Zachęcamy do jego nabywania.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Stanisław Czerwień – Jasionek. Pogrzeb odbędzie się dzisiaj. Wyprowadzenie z kaplicy o godz. 12.15 a następnie o godz. 12.30 Msza św. Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo, byśmy nim umocnieni, wypełnili wiernie wolę Bożą nie tylko słowem, ale codziennym życiem.