24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2019

W  następną niedzielę 22 września nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi Ks. Bp. Damian Muskus. W programie wizytacji: 8.00 Msza św. i powitanie Ks. Biskupa. 9.30 spotkanie na plebanii z Radą Parafialną i Komitetem Budowy Kaplicy. 10.30 Msza św. i błogosławieństwo dzieci. Po Mszy św. spotkanie w kościele z ministrantami, scholą i zespołami ROMBAŃ oraz ŻURAWINKI. O 15.00 Msza św. na zakończenie wizytacji. Sprawę wizytacji polecamy Waszej modlitwie.

Informujemy dzieci i młodzież, że z „Posadówki” można korzystać od poniedziałku do piątku od 16.00 – 21.00, w soboty do godz. 22.00. Prosimy o zachowanie tego porządku otwarcia. Jednocześnie zwracamy uwagę, że jest to miejsce spotkań dla naszych dzieci i młodzieży. Niepokoi bowiem nas fakt spraszania osób nie związanych z naszą parafią.

Zapraszamy  na „ŚWIĘTO PIECZONEJ   RZEPY”, które będzie w sobotę 5 października w remizie OSP w Chyżnem. Od godz. 16.00 – 19.00  zabawa dla dzieci połączona z posiłkiem, a od 20.00 – 24.00 zapraszamy dorosłych. Przewidziana jest zabawa taneczna, wspólne biesiadowanie, a także ciepły i zimny poczęstunek oraz bufet. Wstęp dla dorosłych od pary 100 zł. Uzbierane pieniądze zasilą konto budowy naszej kaplicy pogrzebowej. Zapraszamy do wspólnej zabawy nie tylko naszych parafian ale także naszych sympatyków i przyjaciół parafii.

Wszystkim parafianom i gościom  życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Patronki św. Anny.