25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2019

Dzisiaj nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną, którą przeprowadza Ks. Biskup Damian Muskus, którego raz jeszcze witamy.

W piątek o godz. 18.30 pierwsze spotkanie na „Posiadówce” z młodzieżą klasy VII i VIII przygotowującą się do bierzmowania.

Zbliża się doroczny odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. W związku z tym sprzątanie kościoła jest przewidziane w piątek 4 października od godz. 8.30. Tym razem będziemy prosić rodziny od numeru 43A STEFKO Grażyna do 69 MOCZOŁ Anna.

Informujemy, że od poniedziałku 30 września będzie zmiana wieczornej Mszy św. z godziny 18.00 na 17.00.

Zapraszamy  na „ŚWIĘTO PIECZONEJ   RZEPY”, które będzie w sobotę 5 października w remizie OSP w Chyżnem. Od godz. 16.00 – 19.00  zabawa dla dzieci połączona z posiłkiem, a od 20.00 – 24.00 zapraszamy dorosłych. Przewidziana jest zabawa taneczna, wspólne biesiadowanie, a także ciepły i zimny poczęstunek oraz bufet. Wstęp dla dorosłych od pary 100 zł. Uzbierane pieniądze zasilą konto budowy naszej kaplicy pogrzebowej. Zapraszamy do wspólnej zabawy nie tylko naszych parafian ale także naszych sympatyków i przyjaciół parafii.

Ks. Proboszcz z Zubrzycy Górnej zaprasza na odpust ku czci św. Michała. Suma odpustowa w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Józef Zbela za którego zamówiono 129 intencji Mszy św. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek

Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieka naszej Patronki św. Anny.