22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.09.2019

Dzisiejsza niedziela jako pierwsza miesiąca jest niedzielą adoracyjną. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Za złożone ofiary na tacę jako wsparcie budowy kaplicy pogrzebowej  składamy serdeczne Bóg zapłać!

Ofiarę w wysokości 1.000 $ za którą dziękujemy, złożyła mieszkająca w USA Anna i Stanisława Capiak – Zbela ku pamięci Marii i Beaty Zbela – Szczurek.

Jutro o godzinie 8.00 – uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.  Serdecznie  zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców.  Pół  godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

Od jutra powracamy do porządku Mszy św. z przed wakacji. Msza św. rano o 7.00, a po południu o godz. 18.00.

W środę  odpust św. Rozalii w Podszklu. Suma odpustowa o godz. 11.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II polecając sprawę powołań kapłańskich i zakonnych.

Praktykujących pierwsze  piątki miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00.

W piątek  po Mszy św. wieczornej spotkanie na „Posiadówce” z ministrantami.  Jednocześnie ogłaszamy zapisy do grona ministrantów. Zapraszamy zatem chłopców już od klasy I szkoły podstawowej.

Od przyszłej niedzieli wznawiamy Msze św. o godz. 10.30 z udziałem dzieci.

Także w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 spotkanie na plebanii Rady Parafialnej i Komitetu Budowy Kaplicy.

Z tacy na inwestycję zapłaciliśmy 1.000 zł za porządkowanie krzewów wokół kościoła i plebanii.

Informujemy, że w niedzielę 22 września nasza parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczą, którą przeprowadzi Ks. Bp. Damian Muskus. Szczegóły podamy w następną niedzielę.

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy błogosławionego tygodnia.