21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.08.2019

Jutro przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00 podczas których  odnowimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.

W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. adoracja, a po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy  strażaków do baldachimu i asystę procesyjną. Taca z przeznaczeniem na wsparcie budowy kaplicy pogrzebowej.

W tym dniu także  będziemy   przeżywać XXVII Gminne Dożynki. Gospodarzem dożynek jest Lipnica Mała.  Msza św. dziękczynna o godz. 11.30. W związku z dożynkami zapraszamy zgodnie z panującym u nas zwyczajem młodzież i starszych do robienia wieńca dożynkowego w czwartek od  godz. 18.30.

Od przyszłego poniedziałku wracamy do porządku Mszy św. z przed wakacji czyli Msza św. będzie rano o 7.00 i po południu o 18.00. MSZA  ŚW.  NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO będzie odprawiona  2 WRZEŚNIA  O GODZ. 8.00. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

Składamy serdeczne podziękowania dla naszego rodaka Ks. Bpa Jana Szkodonia za przekazanie kolejnej ofiary na budowę kaplicy pogrzebowej. Także ofiarę w wysokości 1000 zł złożyła Maria Stefko, której też dziękujemy.

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki naszej Patronki św. Anny.