2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.04.2018

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Dzisiaj  o godz. 18.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

Za dzisiejsze ofiary na tacę inwestycyjną z przeznaczeniem na budowę kaplicy pogrzebowej  składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy także Polonii z Chicago za przyznanie na ten cel 10 tys. dolarów. Jednocześnie dziękujemy za Wasze zainteresowanie budową kaplicy i telefony w tej sprawie. Informujemy, że na ten cel będzie osobna zbiórka ofiar – poza tacą inwestycyjną –  ale dopóki nie mamy zrobionego kosztorysu nie możemy podać wysokości składki. W obecnej chwili posiadamy projekt kaplicy. Po naniesieniu poprawek – które będą dokonane po dzisiejszym spotkaniu Rady Parafialnej –  będzie on wywieszony w gablocie z ogłoszeniami. Jesteśmy także w trakcie załatwiania spraw formalnych bez których nie możliwe jest rozpoczęcie budowy.

Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która została w tym roku przeniesiona ze względu na przypadającą w tym dniu niedzielę palmową. Jest to dzień świętości życia. W tym dniu będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 na „Posiadówce” odbiór strojów komunijnych.

Dziękujemy za pomoc w rozebraniu dekoracji: Janowi Krużel, Janowi Stefko, Stefanowi Jurczażak,  Adamowi Hołubowicz, Eugeniuszowi i Romanowi Pardel  oraz Br. Józefowi. Bóg zapłać!

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.