19 Niedziela Zwykła – 09.08.2020

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie w kościele z rodzicami kandydatów do bierzmowania.

W czwartek  przypada 13 dzień miesiąca. W naszej wspólnocie  Czuwanie Fatimskie. O godz. 20.00 Msza Św. z kazaniem, modlitwa różańcowa, apel maryjny i procesja światła z Figurą wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

W sobotę  przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W czasie Mszy Świętych poświęcenie ziół i kwiatów. Msze Święte jak w każdą niedzielę.

Taca na inwestycje wyniosła 2.950 zł oraz 15 euro.  Bóg zapłać za Waszą ofiarność! Przy tej okazji zwracamy się z prośbą do osób, które posiadają zdjęcia z figurą św. Nepomucena, by sprawdziły czy na figurze ze starych zdjęć są 2 anioły czy 1 anioł. Od roku 2012 – czyli od czasu kiedy ja przejąłem parafię – na zdjęciach jest 1 anioł.

Zwracamy jeszcze raz uwagę, że zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia uczestnicy Mszy św. w kościele są zobowiązani do zakrywania ust i nosa poprzez noszenie maseczek.

Trwają wakacje. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie. Tym, którzy odpoczywają w naszej parafii życzymy, by nabrali sił do dalszej pracy. Zwracamy też uwagę na zachowanie bezpieczeństwa.

Idziemy znowu w życie, w jego trudy i niepokoje. Idzie z nami Chrystus. Trzymajmy  się mocno Jego dłoni, z których spływa błogosławieństwo i pokój.