16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2021

W związku ze zbliżającym się dorocznym odpustem ku czci św. Anny sprzątanie kościoła  będzie w piątek 23 lipca od godz. 8.30. Tym razem zapraszamy rodziny od numerów:  225 (Chmenia Małgorzata) do 247 (Kulka Irena). Liczymy także dodatkowo  na obecność dzieci i młodzieży, którą  zapraszamy.

W naszym Zakonie trwa  ROK ŚW. ANIOŁA.  W związku  z tym w przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej wspólnocie parafialnej O. Karola Amróż – kustosza relikwii św. Anioła wraz z postulantami. O. Karol na Mszach św. o godz. 8.00 i 10.30 wygłosi okolicznościowe kazanie przybliżając nam postać św. Anioła z Sycylii.

W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszli: śp. Anna Joniak  za którą zamówiono 63 intencje Mszy św. oraz Bogdan Chowaniec za którego zamówiono 112 intencji Mszy św. Śp. Annę Joniak i Bogdana Chowaniec polećmy Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Autorzy książki CHYŻNE MARII MAŁYSY I JANA ŻOŁNY zapraszają dzisiaj o godz. 14.00 na spotkanie przy zagrodzie Małysów w Muzeum – Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej.

Odpoczywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy nabrania sił, a parafianom i sympatykom wszelkich łask Bożych i opieki św. Anny.