14 Niedziela Zwykła – 05.07.2020

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Taca z przeznaczeniem na inwestycje. Jednocześnie  związku z ostatnimi ulewami i zniszczeniami, jakie one spowodowały w dobytku licznych wiernych naszej Archidiecezji, w duchu solidarności z potrzebującymi  we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej zostanie dzisiaj przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

Stowarzyszenie „Pro Missio” w środę 8 lipca o godz. 11.30 przeprowadzi zbiórkę w naszej parafii zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD, komputery…).  Sprzęt proszę składać na parkingu k/ kościoła dzień przed planowaną zbiórką.  Dochód z akcji wspomoże Polskich Misjonarzy prowadzących misje w Zambii, Kamerunie, Kenii i Tanzanii.  Informacje na plakacie lub ulotkach.

Raz jeszcze przypominamy, że zmienił się porządek w tygodniu Mszy św. I tak w poniedziałek, środę i piątek Msza św. o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i   sobotę o godz. 18.00.

Ponownie zwracamy uwagę, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia uczestnicy Mszy św. w kościele są zobowiązani do zakrywania ust i nosa.

Odpoczywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy nabrania sił, a naszym parafianom i gościom wszelkich łask Bożych za wstawiennictwem Patronki św. Anny.