XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022 r.

Zawiadamiamy że decyzją naszego Ojca Prowincjała od 01.09.2022 r. nasz Ojciec Marek został skierowany do naszego karmelitańskiego klasztoru w Oborach. Dziękujemy Ojcu Markowi za dziesięcioletnią pracę i posługę w naszej parafii i życzymy mu, aby jego posługa w naszym karmelitańskim sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach przyniosła mu wiele radości i pogody ducha.

Od jutra powracamy do porządku Mszy świętych z przed wakacji. Msza święta w tygodniu rano o 7.00, a po południu o godz. 18.00.

W czwartek o godzinie 8.00 – uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców. Pół godziny przed Mszą świętą okazja do spowiedzi świętej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek podczas Mszy świętej o godz. 18.00 modlimy się za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II polecając sprawę powołań kapłańskich i zakonnych.

Praktykujących pierwsze piątki miesiąca zapraszamy do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00.

W sobotę jako pierwszą miesiąca podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi.

Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Tradycyjnie będzie to niedziela adoracyjna. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o asystę procesyjną. Za złożone ofiary w tym dniu na tacę inwestycyjną składamy już teraz serdeczne „Bóg zapłać” !

Od przyszłej niedzieli wznawiamy Msze święte o godz. 10.30 z udziałem dzieci.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXX Jubileuszowej Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno – Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 11 września 2022 r. w godz. od 9.00 – 16.00.

Dziękujemy Panu Karolowi Czerwonka za sfinansowanie i remont schodów przed głównym wejściem do kościoła. Słowa wdzięczności kierujemy też do Pana Jana Łyś za pielęgnację zieleni wokół kościoła i klasztoru.

Wszystkim naszym parafianom i tym, którzy gościnnie przebywają w naszej parafii życzymy miłej niedzieli i udanego tygodnia, niech w każdej chwili Waszego życia towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo i opieka świętej Anny.