OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA 31.12.2023

Dziś przeżywamy Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to zarazem ostatni dzień roku 2023. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną i nabożeństwo o godz. 15.00

Jutro Przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu kończymy Oktawę Bożego Narodzenia a zarazem rozpoczynamy Nowy 2024 rok. Msze św. jak w każdą niedzielę.

         Od poniedziałku Msza św. w tygodniu o godz. 7.00 i 16.00. 

         W czwartek modlimy się podczas Mszy świętej o godz.16.00 przez wstawiennictwo świętego Jana  Pawła II o powołania kapłańskie i zakonne.

         W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00

         W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte o godz.  8.00, 10.30, i 15.00  Serdecznie zapraszamy na ORSZAK  KRÓLEWSKI, który wyruszy w tym dniu o godz. 10.15 spod remizy OSP i przejdzie do kościoła. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Tak jak w roku ubiegłym będą przygotowane specjalnie zestawy w których znajdować się będzie kreda i kadzidło, które na końcu Mszy świętej poświęcimy, aby zabierać je do naszych domów. Dokonamy także poświęcenia wody. Ofiary składane na tacę w tym dniu są z przeznaczeniem na misje.

Również w sobotę o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe dla ministrantów i scholi

         W następną niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego i kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Taca z przeznaczeniem na inwestycje. Kontynuujemy wizytę duszpasterską we wtorek udamy się jeszcze na Zawodzie i Bugaj. Rozpoczęcie u Pana Stefana Czerwień za drogą a zakończenie u Pani Krystyny Czerwień na Bugaju. Już teraz chcemy wyrazić gorące i serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość, otwartość oraz za gościnność. Dziękujemy także tym którzy się trudzili w przygotowaniu posiłków. Mówimy też Bóg zapłać za złożone ofiary. Do naszych podziękowań dołącza się też Pan organista i  Brat Józef  oraz  ministranci.