OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 30.04.2023 R.

Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele 15 Tydzień Biblijny. Zachęcamy, aby w naszych rodzinach w tym tygodniu poświęcić chwile na czytanie Pisma Świętego.

W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

Dziękujemy za pomoc w rozebraniu dekoracji pasyjnych: Stefanowi Jurczażak, Romanowi, Sebastianowi i Adrianowi Pardel, Janowi Czerweń oraz Br. Józefowi.

W poniedziałek przeżywać będziemy uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski.

W sobotę przypada święto świętej Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła –  patronki Europy.

W związku z poważną awarią rzutnika został wymieniony sprzęt do wyświetlania tekstów pieśni na 75 calowy monitor. Koszt wymiany wyniósł 3550 zł. Dziękujemy za pomoc w instalacji Panom Kazimierzowi i Janowi Czerwień oraz Panu organiście.

Zarząd URBARU informuje, że wypłata dywidendy dla udziałowców z Chyżnego Dolnego będzie w dniu 30 kwietnia w godz. 13-18 w Sali Remizy OSP, natomiast dla pozostałych udziałowców w dniu 7 maja w godz. 13-18. Odbiór dywidendy może dokonać osobiście właściciel lub inna osoba z pisemnym upoważnieniem właściciela.

W poniedziałek w remizie OSP o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie dotacji na nowe Piece, pompy ciepła, fotowoltaikę i docieplenia.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Małgorzatę Gawełda za którą zamówiono 67 Mszy św. 8 zostanie odprawionych w naszej parafii, pozostałe odprawi o. Jan Gruza w Oborach.

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki naszej Patronki świętej Anny.