7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 24.05.2020

We wtorek obchodzić będziemy  Dzień Matki. W intencji mam naszej parafii zostanie odprawiona Msza św. o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W czwartek przypada 30 rocznica śmierci O. Kazimierza Staszczaka, który przez wiele lat pracował w naszej parafii i którego grób znajduje się na parafialnym cmentarzu. O godz. 7.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji śp. O. Kazimierza, na którą zapraszamy.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali uroczystość Zesłania Ducha św. Do tej uroczystości przygotowujemy się poprzez trwającą od piątku nowennę. W uroczystość Zesłania Ducha św. kończy się okres wielkanocny.

Otrzymaliśmy fakturę za ostatni okres grzewczy na kwotę 3.419 zł. Na koncie z ofiar na ogrzewanie pozostało jeszcze  8.049 zł.

W najbliższą niedzielę 31 maja będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po mszy świętej  będzie możliwość złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt Adopcji Miłości, gdzie celem jest wsparcie najuboższych dzieci, z krajów Trzeciego Świata, w ich edukacji.

Z  naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Anna Szczerbiak za którą zamówiono 79 intencji Mszy św. Polećmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Idźcie w życie i żyjcie tak, aby być tam, gdzie jest nasz Pan, który wstąpił do nieba. Niech błogosławieństwo Boga umacnia nas w nadziei i dążeniu do zbawienia.