5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2019

Dzisiaj po sumie spotkanie w kościele z rodzicami uczniów klasy III przygotowującej się do I Komunii św.

W poniedziałek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy zatem wszystkich chorych naszej parafii na Mszę św. o godz. 9.00 w połączeniu ze specjalnym nabożeństwem. Pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. Zwracamy się z prośbą do osób posiadających samochody o dowiezienie chorych do kościoła.

Dziękujemy za pomoc przy rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej:   Stefanowi Jurczażak,  Janowi Krużel, Józefowi Kulawiak,  Romanowi Pardel, Janowi i Dawidowi Stefko, br. Józefowi.

Składka na wsparcie budowy kaplicy pogrzebowej z ubiegłej niedzieli wyniosła 3.150 zł.  Bóg zapłać!

Bóg zapłać z ofiary na tacę na zakony kontemplacyjne w dniu 2 lutego. Uzbierana kwota to 1.090 zł.

Otrzymaliśmy fakturę za ogrzewanie kościoła na kwotę 6.647 zł. W kasie pozostało 15.901 zł.

W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w remizie OSP rozpocznie się Walne Zebranie Spółki URBAR na które Zarząd serdecznie zaprasza.

Rada Rodziców zaprasza na zabawę taneczną w sobotę 2 marca do remizy OSP. Rozpoczęcie o godz. 20.00. Zapisy do 27 lutego u Danuty Łaciak, Jadwigi Zbela lub Ewy Czerwień. Wstęp od osoby 50 zł.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Karol Szkodoń za którego zamówiono łącznie  289  intencji Mszy św.  Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu. WIECZNY  ODPOCZYNEK…