5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie na „Posiadówce”  z rodzicami uczniów klasy III szkoły  podstawowej.

Juto wieczorną Mszą św. z  procesją o godz. 18.00 rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Prosimy o asystę procesyjną.

W czwartek przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Tradycyjnie o godz. 17.00 Msza św. przy dzwonnicy na dole.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. W tym dniu podczas Mszy św. o 18.00 modlimy się w intencji naszych strażaków z okazji ich święta św. Floriana.  W sobotę ranna Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi.

W dni powszednie nabożeństwo majowe odprawiane będzie po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedzielę i święta o godz. 14.45. Potem Msza św. o  15.00.

Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Taca  przeznaczona jest na inwestycje. Bóg zapłać!

Składamy podziękowanie p. Krystynie Szczerbiak z Chicago za złożoną ofiarę w wysokości  200  $ na budowę kaplicy pogrzebowej.

Za zmarłą Annę Hajost zamówiono łącznie 96 intencji Mszy św.

Komunikat o dyspensie na dzień 4 maja 2018 r. Arcybiskup Metropolita Krakowski udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych wszystkim wiernym przebywającym w granicach Archidiecezji Krakowskiej w piątek dnia 4 maja 2018 roku.

W środę 2 maja od godz. 21.00 – 23.00 zapraszamy młodzież, dzieci oraz rodziców na parking przed kościołem  na obserwacje astronomiczne pod hasłem: POPATRZ  W  NIEBO, CO  BÓG STWORZYŁ  POZA  ZIEMIĄ. Prośba o zabranie cieplejszych ubrań. Jednak gdyby było zachmurzenie lub deszcz obserwacja zostaje odwołana.