5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020

 W środę przypada 13 dzień miesiąca.  Mszą św. o godz. 20.00 rozpoczniemy w naszej parafii Czuwania Fatimskie. Ze względów epidemii nie będzie procesji światła z Figurą. Nabożeństwo też będzie transmitowane przez Internet. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nie ma też w tym dniu Mszy  św. o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.

Informujemy Rodziców i uczniów klasy IV, że ze względu na epidemię rocznica pierwszej Komunii św. zostaje przeniesiona z niedzieli 7 czerwca na niedzielę 13 września.

Taca na inwestycje wyniosła 2.550 zł.  Dziękujemy za złożone ofiary.

W sobotę druhowie strażacy będą pilić drzewo na opał na plebanię od godz. 8.30. Zwracamy się do mężczyzn, którzy posiadają piły o wsparcie ich w pracy. Za okazaną życzliwość i pomoc dziękujemy!

Prace przy kaplicy pogrzebowej dobiegają końca. W ostatnim czasie wykonano elewacje oraz kaplica została podłączona do kanalizacji. Ostatnią pracą jest wyłożenie kostki i uporządkowanie terenu. Przygotowujemy wymaganą dokumentację do odbioru budynku. Szczegółowe rozliczenie z kosztów podamy po całkowitym wykonaniu prac.

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Idźcie z błogosławieństwem w ten świat, by budować duchową świątynię i w swoim życiu ukazywać Chrystusa, naszą drogę, prawdę i życie.