33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020

Dzisiaj w Kościele na całym świecie obchodzony jest ustanowiony przez papieża Franciszka  IV Światowy Dzień Ubogich. Włączmy się w tę modlitwę Kościoła. Do ustawionych puszek można składać ofiary na pomoc ludziom ubogim. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

W piątek po Mszy św. o godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia  z wypominkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

W przyszłą niedzielę przypada  Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt oddania Chrystusowi Królowi.

Na ogrzewanie kościoła złożono jak dotąd  17.450zł. Kwota ta  została wpłacona na konto w banku.

Informujemy, że koszt wywozu śmieci z cmentarza z okresu porządków związanych z uroczystością   Wszystkich Świętych to kwota: 1.815 zł.

Rozpoczęliśmy grzanie kościoła. Prosimy, by zwracać uwagę, czy drzwi są zamknięte.

Po 22 latach pracy Jan Krużel zakończył pracę jako kościelny. Składamy Panu Janowi z serca płynące podziękowania za wszelkie dobro i służbę dla naszej parafialnej wspólnoty. Niech św. Anna obdarza potrzebnymi łaskami i zdrowiem. Obowiązki kościelnego z dniem dzisiejszym będzie pełnić Br. Józef, któremu życzymy wszelkiej pomyślności.

Ubogaceni Bożymi darami i błogosławieństwem, pomnażajmy te duchowe dobra, byśmy byli gotowi na spotkanie z Chrystusem, gdy przyjdzie przy końcu czasów.