31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019

Zbierana taca w dniu dzisiejszym jest z przeznaczeniem na inwestycje. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. Przy tej okazji raz jeszcze dziękujemy za ofiary z racji jednorazowych wypominek.

W czwartek  o godz. 17.00  na „Posiadówce” spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

W każdy piątek w listopadzie po Mszy św. o godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia  z wypominkami. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę za naszych zmarłych.

Informujemy, że w kancelarii parafialnej można zamawiać  intencje Mszy św. na rok 2020. Niestety nie możemy już więcej przyjąć Mszy św. gregoriańskich na przyszły rok.

Na ogrzewanie kościoła zebrano 22.300 zł. Z ubiegłorocznej zbiórki pozostało w kasie 2.720 zł co daje w tym roku na ogrzewanie łączną kwotę 25.020 zł. Bóg zapłać za ofiary i wyrozumiałość.  Dziękujemy także tym, którzy trudzili się przy zbiórce.

Na stronie internetowej naszej parafii jest ZNICZ PAMIĘCI  DLA TYCH, KTÓRYCH NIE MA WŚRÓD NAS. Zachęcamy do  wpisywania  imion i nazwisk  swoich zmarłych.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Józef Szczerbiak za którego zamówiono 163  intencje Mszy św. z czego 60 intencji przekazano do odprawienia naszym  Ojcom na Ukrainie. Polećmy duszę Sp. Józefa Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Wszystkim, gościom i naszym parafianom  miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz bezpiecznych powrotów.