3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04.2020

Od jutra  wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 18.00.

W  czwartek rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Nie będzie procesji.

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. Prosimy jednak, aby ze względu na obecną sytuację epidemii korzystać z sakramentu pokuty już od jutra. Młodzież bierzmowana oraz dzieci z klasy IV są zwolnione ze spowiedzi w tym miesiącu. NIE BĘDZIE TEŻ ODWIEDZIN CHORYCH W DOMACH.

Ponieważ w liturgii niedziele mają pierwszeństwo przed uroczystościami w sobotę obchodzić będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 8.00, 10.30  i  15.00.  W czasie każdej Mszy Świętej odnowienie Ślubów Jasnogórskich. W tym dniu o godz. 21.00  zapraszamy  do  uczestnictwa  w Apelu Jasnogórskim. Z tego nabożeństwa będzie też transmisja przez Internet.

Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Porządek Mszy św.; 8.00, 9.30, 10.30, 12.00  i  15.00. O godz. 17.00  Msza św. przy kaplicy na dole. Taca  z przeznaczeniem na inwestycje.

W dni powszednie nabożeństwo majowe odprawiane będzie po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedzielę i święta o godz. 14.45.

Przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem na Mszy św. oraz nabożeństwach w naszym kościele może przebywać do 35 osób.

Przystąpiliśmy do ostatniego etapu prac przy kaplicy. Obecnie trwają prace przy elewacji. Od wtorku przystąpimy do podłączenia kaplicy do kanalizacji. Ostatni etap to wyłożenie kostki. Dlatego zwracamy się z prośbą do Firm wykładających kostkę o składanie swoich ofert do kancelarii parafialnej do końca tego tygodnia.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy  zdrowia i błogosławionego tygodnia.