Dzisiaj o godz. 18.00 na plebanii spotkanie rady parafialnej.
W trzecim tygodniu Adwentu – przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. W intencji rodzin naszej parafii, będziemy modlić się na Mszy Świętej roratniej odprawianej od poniedziałku do soboty o godz. 7.00.
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym prosimy o pomoc w posprzątaniu kościoła rodziny od numeru 163 do 207. Sprzątanie jest w sobotę 20 grudnia od godz. 8.30.
Okazja do spowiedzi przed świętami Bożego Narodzenia w sobotę 20 grudnia od godz. 17.00 – 18.30.
Taca na inwestycje wyniosła: 4.250 zł. Za Wasze ofiary raz jeszcze dziękujemy. Dziękujemy rodzinie sympatyków z Jabłonki za ofiarę 600 zł na potrzeby parafii oraz tym rodzinom – sympatykom co złożyły ofiary na ogrzewanie. Bóg zapłać!
W kancelarii parafialnej są do nabycia opłatki oraz świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”: małe w cenie 10 zł duże 15 zł. Przyjmujemy także na roczne wypominki.
Odwiedziny chorych w domach w poniedziałek 22 grudnia od godz. 9.00 – (rozpoczęcie od góry).
Gościmy dzisiaj w naszej parafii uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Odrowążu, którzy przed kościołem prowadzą kiermasz świąteczny. Uzyskane środki pozwolą na dalszą działalność. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
Natomiast w przyszłą niedzielę Rada Rodziców z naszej szkoły będzie przed kościołem sprzedawać ciasto. Warto wesprzeć i to dzieło.
Wszystkim naszym parafianom oraz przybyłym gościom życzymy w nadchodzącym tygodniu Bożego błogosławieństwa i opieki św. Anny i wytrwania w adwentowych postanowieniach.
Idźmy odważnie i radośnie, by głosić światu, że pośród nas stoi Ten, który daje prawdziwą radość, wolność, prawdę i obdarza błogosławieństwem Boga.
