22 Niedziela Zwykła – 30.08.2020

Od jutra powracamy do porządku  Mszy św. z przed wakacji. Msza św. w tygodniu rano o 7.00, a po południu o godz. 18.00.

We wtorek o godzinie 8.00 – uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.  Serdecznie  zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców.  Pół  godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi śwNA  MSZY ŚW. OBOWIĄZKOWE SĄ  MASECZKI.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II polecając sprawę powołań kapłańskich i zakonnych.

Praktykujących pierwsze  piątki miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00.

W sobotę jako pierwszą miesiąca podczas Mszy św. o godz. 7.00. modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi.

Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Tradycyjnie  będzie to niedziela adoracyjna. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o asystę procesyjną. Za złożone ofiary w tym dniu na tacę inwestycyjną  składamy serdeczne Bóg zapłać!

Od przyszłej niedzieli wznawiamy Msze św. o godz. 10.30 z udziałem dzieci.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców i młodzieży bierzmowanej za przekazaną ofiarę, którą przeznaczyliśmy na odnowienie kielicha mszalnego.

Aby mieć w sobie to Boże życie, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.