2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 03.01.2021

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Taca z przeznaczeniem na inwestycje.

Od jutra Msza św. w tygodniu o godz. 7.00 i 16.00.

W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 10.30, 11.30 i 15.00  Tak jak w roku ubiegłym będą przygotowane specjalnie  zestawy  w których  znajdować się będzie kreda i kadzidło, które na końcu Mszy św. poświęcimy, aby zabierać je do naszych domów. Dokonamy także poświęcenia  wody. Ofiary składane  na tacę w tym dniu są z przeznaczeniem na misje.

Ze względu na panującą pandemię w tym roku nie będzie  ORSZAKU  KRÓLEWSKIEGO.

W czwartek modlimy się podczas Mszy św. o godz.16.00 przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o powołania kapłańskie i zakonne.

W następną niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego i kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

W tym roku w naszej parafii nie było kolędy. Rodziny  gromadziły się jednak na Mszach św. podczas których modliliśmy się o Boże błogosławieństwo rodzin i domów. Chcemy wyrazić gorące i serdeczne podziękowania za zrozumienie i wszelką ofiarność. Do naszych podziękowań dołącza się też Pan organista, kościelny Br. Józef oraz ministranci.

Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kalendarze parafialne na rok 2021. Zachęcamy nie tylko naszych parafian, ale  i sympatyków do ich zabierania. Niech one będą wyrazem naszej wdzięczności za wszelkie dobro jakie doświadczamy z Waszej strony.

Wszystkim parafianom oraz sympatykom naszej chyżniańskiej parafii życzymy wszelkich Bożych łask   nowym 2021 roku oraz  opieki św. Anny.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo, abyśmy mogli dawać w życiu świadectwo Chrystusowi.