XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022 r.

W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny podczas którego w czasie nabożeństw różańcowych modlić się będziemy w intencji misji, misjonarzy oraz o nowe powołania misyjne.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Konsekracji Naszego Kościoła. Po Mszy Świętej o godzinie 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i uroczyste „Ciebie Boga wysławiamy”. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 10.30 dzieci z klasy III otrzymają różańce pierwszokomunijne.

Ze zbiórki do puszek w ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia uzbieraliśmy 1.875 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

W kancelarii parafialnej można składać jednorazowe wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się przez cały listopad odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek po Mszy świętej wieczornej. W uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 14.00 i w dzień zaduszny o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Jednocześnie dziękujemy za złożone ofiary z racji wypominek.

Rada Parafialna ustaliła, że w tym roku ofiary na ogrzewanie kościoła i kaplicy w wysokości 150 zł od rodziny prosimy składać bezpośrednio w kancelarii parafialnej do dnia 13 listopada. Liczymy na waszą hojność i wyrozumiałość.

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką Matki Bożej Różańcowej i naszej Patronki świętej Anny.

Przyjmijmy teraz z głęboką pokorą dar Bożego błogosławieństwa.