XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.08.2022 r.

W imieniu własnym i całej naszej Karmelitańskiej Wspólnoty, a także naszego Chyżniańskiego Koła Gospodyń Wiejskich i naszych Chyżniańskich Strażaków przypominamy i jeszcze raz serdecznie zapraszamy w dniu dzisiejszym na Festyn Rodzinny, który odbędzie się przy Remizie OSP w Chyżnem. Rozpoczęcie o godz. 14.00. W programie przewidziany jest występ naszego Zespołu „Rombań”, dla dzieci zjeżdżalnie oraz gry, zabawy i inne atrakcje, różnego rodzaju przekąski przy grillu, dla każdego coś słodkiego oraz orzeźwiające napoje.

Jutro przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwana popularnie Świętem Matki Bożej Zielnej. Msze święte według porządku niedzielnego czyli o godz. 8.00, 10.30 i 15.00. W czasie każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.

Firma „Top – Optyka” z Karczewa serdecznie zaprasza na bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Wszystkie informacje dotyczące tego badania są umieszczone na plakacie wywieszonym w gablocie ogłoszeń przed kościołem.

Taca na inwestycje z ubiegłej niedzieli wyniosła 3.100 zł. Raz jeszcze składamy serdeczne „Bóg zapłać” za Waszą ofiarność!

W ubiegłą niedzielę odeszła do Domu Ojca śp. Maria Nemtusiak, za którą zamówiono 73 Msze święte, z których 5 będzie odprawione w naszym kościele, a pozostałe odprawi ks. Paweł Mędrzyński z Drohiczyna. Polećmy śp. Marię Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Wszystkim, którzy gościnnie przebywają w naszej parafii życzymy, aby dobrze się wśród nas czuli, a wszystkim miłej niedzieli, wspaniałej atmosfery na Festynie Rodzinnym i błogosławionego tygodnia.