V NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.02.2022

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Ofiary składane dziś na tacę są z przeznaczeniem na inwestycje, za które już teraz składamy staropolskie „Bóg zapłać!”

W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy zatem wszystkich chorych naszej parafii na Mszę świętą o godz. 9.00 w połączeniu ze specjalnym nabożeństwem. Pół godziny przed Mszą świętą okazja do spowiedzi świętej. Zwracamy się z prośbą do osób posiadających samochody o dowiezienie chorych do kościoła.

Dziękujemy za pomoc przy rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowych: Stefanowi Jurczażak, Romanowi, Adrianowi i Sebastianowi Pardel, Grażynie Nowak, Małgorzacie Wójcik, Jolancie Łyś, Kindze Łaciak i br. Józefowi.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo 40 – godzinne, które ma nas przygotować na owocne przeżycie Wielkiego Postu. Przez 3 kolejne niedziele po Mszy świętej o godz. 11.30 do godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy.

Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii o. Janusza Janowiaka – proboszcza i przeora z Sąsiadowic na Ukrainie, który opowie nam o sytuacji i pracy w tamtejszej parafii, gdzie też przez 4 lata posługiwał nasz proboszcz o. Zbigniew. Będzie również zbierał ofiary na utrzymanie tego klasztoru i prowadzenie niezbędnych remontów. Otwórzmy nasze serca i pomóżmy naszym rodakom zza wschodniej granicy, potrzebującym naszego wsparcia materialnego.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Chyżnem informuje, że zapisy do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole odbywać się będą w dniach od 15 – 25 lutego 2022 r. w godz. od 8.00 – 14.00. Dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej.

Znaleziono rower górski koło dzwonnicy na dole. Właściciel tego roweru proszony jest o zgłoszenie się do p. Beniamina Folfasa.

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom, przyjaciołom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką świętej Anny