OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31 NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.2023 r.

Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca listopada. Po Mszy świętej o godz. 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Za składane dzisiaj ofiary na tacę inwestycyjna już teraz składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

W piątek po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych polecanych w jednorazowych wypominkach.

W sobotę przypada Święto Odzyskania Niepodległości. Msze święte o godz. 7.00 i 16.00 podczas których odmówimy modlitwę za Ojczyznę.

W czwartek 16 listopada podczas Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się zawiązanie Koła Różańcowego rodziców modlących się za dzieci. Więcej informacji o tej inicjatywie na stoliku z prasą i pod chórem lub u Pani Elżbiety Czerwień. Zachęcamy do tej modlitewnej inicjatywy.

Próby scholii odbywać się będą w czwartki po Mszy św. wieczornej około godz. 16.30

Składamy serdeczne podziękowania Panu Kazimierzowi Kulasiak za usunięcie uschniętych drzew z terenu przy kościele stwarzających duże niebezpieczeństwo dla zdrowia i mienia ludzi.

W kancelarii parafialnej do dnia 12 listopada zbierane są ofiary na ogrzewanie kościoła. W tym tygodniu dziękujemy za ofiary od: Jadwigi Kulasiak, Anny Chowaniec i Kamili Paściak, Sylwii Chowaniec, Stanisława i Damiana Folfas, Marii Stopiak, Jana Szkodoń, Grzegorza Sternal, Stanisława Szkodoń, Anny Buroń i Marii Gnida, Marii Jurczak, Karola Marzec, Marii Kubica, Emilii Paściak, Danuty Paściak, Władysławy Skodoń, Marii Chowaniec, Anieli Zbela, Janiny Szyszka, Anny Hładowczak, Małgorzaty Budzińskiej, Bronisława i Damiana Szkodoń, Danuty Rusnak i Eweliny Woźnica, Anny Fuła, Elżbiety Sala, Karola i Mariusza Łaciak, Małgorzaty Tisończyk, Krystyny Pardel, Anny Paściak, Marii Tisończyk i Anny Suwada, Emila Paściak, Krystyny Baliga, Grzegorza Paściak, Edyty Gnida, Bronisława Czerwień, Moniki Skwarczyńskiej, Anny Drozd, Marii Kulasiak i Joanny Fitak, Doris Blubla, Małgorzaty Chmenia, Marii Miernickiej, Romana Bednarz, Krystyny Łyś, Jana Żurek, Magdaleny Banaś, Cecylii Blubla, Klaudii Jasica, Haliny Misiurek, Romana Pardel, Kazimierza Czerwień, Ireny Czerwień, Agnieszki Kalisz.