OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 NIEDZIELA ZWYKŁA 22.10.2023 r.

W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny podczas którego w czasie nabożeństw różańcowych modlić się będziemy w intencji misji, misjonarzy oraz o nowe powołania misyjne.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Konsekracji Naszego Kościoła. Po Mszy Świętej o godzinie 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i uroczyste „Ciebie Boga wysławiamy”.

Również w przyszłą niedzielę odbędzie się przed naszym kościołem zbiórka ofiar na rzecz ciężko chorej Lenki z wrodzoną deformacją podudzi i stóp. Zebrane środki posłużą na wykonanie operacji w Stanach Zjednoczonych.

Ze zbiórki do puszek w ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia uzbieraliśmy 1.534 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

W tygodniu różaniec po Mszy świętej o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.30. Różaniec z udziałem dzieci w czwartki

W kancelarii parafialnej można składać jednorazowe wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić sięprzez cały listopad odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek po Mszy świętej wieczornej. W uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 14.00 i w dzień zaduszny o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Jednocześnie dziękujemy za złożone ofiary z racji wypominek.

Rada Parafialna ustaliła, że w tym roku ofiary na ogrzewanie kościoła i kaplicy w wysokości 150 zł od rodziny prosimy składać bezpośrednio w kancelarii parafialnej do dnia 12 listopada. Liczymy na waszą hojność i wyrozumiałość. W tym tygodniu dziękujemy za ofiary od: Doroty Podchalicz, Danuty Stefko, Danuty Janowiak, Danuty Czerwonka, Ireny Łysiak, Marceliny Skodoń, Sylwii Łaciak, Antoniego i Pawła Sobczak, Bronisława Chmenia i Katarzyny Świetlak, Józefy, Adama i Karola Gąsior, Anny Łyś, Urszuli Szkodoń, Łucji Janowiak, Marii Pajkos, Władysława Namtusiak, Józefy Sabalskiej i Katarzyny Tomasiak, Małgorzaty Tutka i Kingi Sabalskiej, Ireny Jasiura, Elżbiety Węglarz, Anny Kulasiak,  Marii Kadłubiak, Janiny Kadłubiak, Anny Łaciak, Stefanii Krużel i Adama Hołubowicz, Reginy Krużel, Andrzeja Tisończyk, Krystyny Czerwień, Marii i Pawła Andrasiak, Janiny Szczerbiak. Izabeli Łaciak i Pameli Hosaniak, Krystyny Łaciak, Józefa i Andrzeja Krużel, Michała Chmielak, Anieli Styruła, Marka i Grzegorza Szczerbiak, Stefana Czerwień.