OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 NIEDZIELA ZWYKŁA 27.08.2023 r.

Od jutra powracamy do porządku Mszy świętych z przed wakacji. Msza święta w tygodniu rano o 7.00, a po południu o godz. 18.00.

W czwartek o godz. 15.00 próba scholki

          W tym tygodniu przypada pierwszy, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Praktykujących pierwsze piątki miesiąca zapraszamy do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00.

          W sobotę jako pierwszą miesiąca podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi.

Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Tradycyjnie będzie to niedziela adoracyjna. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o asystę procesyjną. Za złożone ofiary w tym dniu na tacę inwestycyjną składamy już teraz serdeczne „Bóg zapłać”!

Również w przyszłą niedzielę odbędą się dożynki gminnie w Zubrzycy Górnej. Uroczystą Mszą św. o godz. 11.00 będziemy dziękować za tegoroczne plony.

W związku z poważną awarią dużej kosiarki i trudnościami z sprowadzeniem części zamiennych, występują opóźnienia w koszeniu cmentarza i placu kościelnego.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Polaczka za którego zamówiono 98 intencji. 5 zostanie odprawionych w naszej parafii, a pozostałe odprawią nasi księża rodacy: Stanisław Capiak i Stefan Świdroń. Polećmy śp. Stanisława dobremu Bogu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…