OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE 2 NIEDZIELA   ZWYKŁA 15. 01. 2023 r.

Od 18 stycznia  rozpoczyna się w Kościele tydzień modlitw o Jedność chrześcijan

Za złożone ofiary na tacę inwestycyjną w wysokości 3.190 zł   serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy także zespołowi ROMBAŃ, dzieciom i młodzieży oraz rodzicom za włączenie się w zeszłotygodniowy  ORSZAK  KRÓLEWSKI, który przeszedł przez naszą parafię.

Uczniowie i opiekunowie wolontariatu szkolnego Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Chyżnem chcą serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom wsi Chyżne, za zakup stroików podczas kiermaszu świątecznego. Sprzedano 110 stroików. Za zebrane pieniądze zostały zakupione podstawowa środki higieniczne dla Dominika. Serdeczne Bóg Zapłać.

We wtorek wspominamy św. Antoniego – opata, a w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara – biskupa.

Natomiast w sobotę przypada wspomnienie św. Agnieszki – męczennicy oraz dzień babci, zatem pamiętajmy o naszych żyjących babciach w  modlitwie, a te które odeszły już od nas do wieczności polecajmy Bożemu Miłosierdziu.

12 stycznia odeszła do wieczności śp. Czesława Wolnicka, której pogrzeb odbędzie się w środę 18 stycznia o godz. 11.00 na cmentarzu przy ul. Nowotarskiej w Zakopanem. Modlitwy za zmarłą odbędą się w naszej parafialnej kaplicy cmentarnej w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00. Polećmy zmarłą Czesławę Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Naszym parafianom i przybyłym gościom życzymy opieki św. Anny w nadchodzącym tygodniu, a  odpoczywającym na feriach opieki Bożej.