Narodzenie Św. Jana Chrzciciela – 24.06.2018

We wtorek Ks. Jarosław Cielecki,  poprowadzi u nas nabożeństwo o uzdrowienie przez wstawiennictwo  św. Charbela. Początek o godz. 17.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie katecheza o świętym, o 18.00 MSZA ŚW. a po niej nabożeństwo o uzdrowienie.  Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W środę  odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jabłonce. Suma o godz. 11.00.

W piątek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Przyszła niedziela jako pierwsza miesiąca jest niedzielą adoracyjną. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o asystę procesyjną. Taca z przeznaczeniem na inwestycje.

Informujemy, że od 2 lipca – poniedziałek –  przez cały okres wakacji  Msza św. w tygodniu będzie: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. W pierwsze piątki miesiąca Msze św. będą rano i wieczór. W niedzielę porządek Mszy św. się nie zmienia.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu Święta Rodzinnego. Nasze podziękowania kierujemy dla Firmy Bogdan Polański; dla Firm: Surma, Zahora, Zeltex, kwiaciarnia Krakus, Auto-złom; dziękujemy druhom strażakom z Jabłonki i z Chyżnego, Piotrowi z Krakowa; zespołom: „Mali Chyżnianie” Rombań, Zgodni. Dalsze podziękowania dla: Anny i Mariusza Łaciak, Katarzyny Łaciak i Małgorzaty  Wójcik, dla Moniki i Grzegorza Styrnal, Moniki Turwoń, Janki Zbela, Jana Łaciak, Józefa Hładowczak i Stefana Jurczażak. Dziękujemy tym, co obsługiwali sprzedaż lodów i losów. Dziękujemy tym wszystkim parafianom i sympatykom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Łącznie uzbierana kwota to: 5.950 zł.

Życzymy miłej niedzieli naszym parafianom i gościom, a odpoczywającym na wakacjach nabrania sił. Składamy także życzenia imieninowe wszystkim solenizantom.