4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.2021

W  kancelarii parafialnej są do nabycia baranki wielkanocne Caritas cenie 6 zł.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu za które dziękujemy  złożyli: rodziny Zbela i Filas, Kuziel, Suwada i Tisończyk, Capiak i Tutka, Zachara, Garbiarz, Matusiak, Chmenia i Świetlak, Tomasik, Sabalskich, rodzina Pawła Kowalik, Albina Kowalik, Jana Szczerbiak, Jana Tisończyk  oraz  Małgorzata Tutka, Irena Jasiura, Jochana Fuła, Maria Czerwień, Maria Łaciak, Janina Szczerbiak, Krystyna Czerwień, Anna Capiak, Bronisław i Grażyna Gjądła, Sylwia i Marek Jasiura.

Taca na inwestycje  wyniosła 3.020 zł.  Bóg zapłać!

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w czwartek 25 marca i zakończą w niedzielę palmową. Poprowadzi je Ks. Stanisław Olszak z Tarnowa. Szczegółowy program podamy w następną niedzielę. Jednak już dziś informujemy, że ze względu na panującą pandemię program rekolekcji został zmieniony co do lat ubiegłych. I tak: Msze św. będą o godz. 8.00, 10.00 i 17.30. Msza św. o godz. 17.30 będzie transmitowana przez Internet. Spotkania z dziećmi będą po południu czyli poza zajęciami w szkole. Sprawę dobrze przeżytych rekolekcji polecamy Waszej modlitwie.

W czwartek  po Mszy św. o godz. 16.00  droga krzyżowa dla dzieci, w piątek po Mszy św. o godz. 7.00 i 16.00 droga krzyżowa dla starszych, o godz. 19.00 droga krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy z racji pracy nie mogli być wcześniej. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym   o godz.  14.00. Z niepokojem obserwujemy sporadyczną obecność uczniów z klas V-VII na drodze krzyżowej w czwartek.  Sygnalizujemy ten problem rodzicom!

W piątek przypada Uroczystość św. Józefa – Patrona Kościoła. Jest to jednocześnie dzień imienin Br. Józefa – naszego kościelnego. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

Posileni Słowem i Ciałem Mistrza z Nazaretu, pójdźmy ufni w Bożą pomoc.