31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.11.2018

Zbierana taca w dniu dzisiejszym jest z przeznaczeniem na inwestycje. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. Przy tej okazji raz jeszcze dziękujemy za ofiary składane z racji jednorazowych wypominek.

Od jutra wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 16.00.

We wtorek nie będzie spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Najbliższe spotkanie we wtorek 13 listopada o godz. 18.00 w kościele.

W niedzielę  przypada 11 dzień miesiąca – w naszej ojczyźnie jest on obchodzony jako Święto Niepodległości.  Podczas Mszy św.  modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny. W tym dniu odpust w Podwilku – suma o godz. 11.00.

W każdą sobotę w listopadzie o godz. 15.30 różaniec z wypominkami, a następnie Msza św. wieczorna Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę za naszych zmarłych polecanych w jednorazowych wypominkach.

Informujemy, że w kancelarii parafialnej można zamawiać już intencje Mszy św. na rok 2019. Niestety NIE  PRZYJMUJEMY NA MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE, gdyż limit na te Msze św.  na rok 2019 jest już wyczerpany.

W sobotę o godz. 18.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

Składamy podziękowanie dla Marii Lenczowskiej ( z domu Łyś) za ofiarę w wysokości 1.000 zł na kaplicę pogrzebową.

Trwa zbiórka ofiar na ogrzewanie kościoła. Tym którzy dokonali już wpłat jak i dla zbierających wyrażamy nasze podziękowanie.

Wszystkim, obchodzącym  Imieniny życzymy opieki św. Marcina, a  gościom i naszym parafianom  miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz bezpiecznych powrotów.