30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.10.2018

Dziś przeżywamy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu składamy gorące i serdeczne Bóg zapłać  parafianom, gościom, przyjaciołom i sympatykom  za wszelką dobroć i ofiary, które są wyrazem wspólnej troski o ten parafialny dom. Nasze podziękowanie kierujemy także w stronę Polonii w Chicago.

We wtorek wyjątkowo od godz. 16.30 spowiedź dla uczniów klas bierzmowanych, o 17.00 Msza św. i ostatnie nabożeństwo różańcowe dla młodzieży.

W środę zakończenie nabożeństw różańcowych.

W czwartek   UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msza św. o godz. 8.00, 10.30.  O godz. 13.30 koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami,    a o godz. 14.00 uroczysta Msza św. w intencji zmarłych z kazaniem  i procesja na cmentarz. O godz. 20.00 zapraszamy  na  czuwanie modlitewne  na  parafialnym  cmentarzu  zarówno młodzież jak i dorosłych.   Prosimy o przyniesienie znicza.

W piątek przypada  – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. O godz. 7.30 odmówimy różaniec z wypominkami, o godz. 8.00 Msza Święta za polecanych w jednorazowych wypominkach. O godz. 16.30 różaniec z wypominkami i wieczorna Masza św. o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.   Dla praktykujących Pierwsze Piątki miesiąca okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00.

W sobotę jako pierwszą miesiąca modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi. O godz. 16.30 różaniec z wypominkami, a następnie Msza św. Zapraszamy do modlitwy za naszych zmarłych.

Taca z przyszłej niedzieli z przeznaczeniem na inwestycje. Po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Od następnego poniedziałku czyli od 5 listopada zmiana godziny wieczornej Mszy św., która będzie w tygodniu  odprawiana o godz. 16.00.

W  kancelarii parafialnej można składać jednorazowe wypominki.

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy błogosławionego tygodnia, a  podróżującym bezpiecznej drogi przez wstawiennictwo św. Krzysztofa.