3   NIEDZIELA  ADWENTU 11. 12. 2022 r.

W trzecim tygodniu Adwentu – przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. RORATY o godz. 7.00.

Sprzątanie kościoła jest przewidziane na najbliższą sobotę 17 grudnia od godziny 8.30. Prosimy rodziny od numeru 109 (Kulka Danuta) – 133 A (Szyszka Bożena). Jeżeli ktoś nie może w tym dniu przyjść do sprzątania kościoła prosimy o załatwienie sobie zastępstwa. Niech nikt nie dyspensuje się od tej czynności, która przecież przypada tylko raz na 2,5 roku..

W niedzielę 18 grudnia 2022 r. wolontariat szkolny organizuje kiermasz stroików świątecznych wykonanych przez dzieci i uczniów Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Chyżnem. Dochód ze sprzedaży stroików zostanie przeznaczony na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla naszego chorego parafianina. Stroiki będzie można zakupić po każdej Mszy świętej przy kościele. Bardzo prosimy o wsparcie naszej akcji charytatywnej – proszą uczniowie i opiekunowie wolontariatu szkolnego.

Również w przyszłą niedzielę na plebanii o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.

Informujemy, że spowiedź przed świętami będzie u nas w niedzielę 18 grudnia od 14.00 – 15.00.

W kancelarii parafialnej są do nabycia opłatki oraz świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Małe świecew cenie 9 zł.,duże w cenie 15 zł. Przyjmujemy też na roczne wypominki.  

Taca na inwestycje wyniosła: 3.000 zł. Dziękujemy także tym rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie kościoła.

Natomiast przedświąteczne odwiedziny chorych w domach planujemy na środę 21 grudnia.

Wszystkim naszym parafianom, gościom oraz sympatykom życzymy błogosławionego tygodnia i wytrwania w adwentowych postanowieniach.

Pełni radości ze spotkania z Panem głośmy wszystkim, że On pocieszy każdego, kto do Niego  przyjdzie. W tym duchu przyjmijmy Boże błogosławieństwo.