29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.10.2018

W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny podczas którego w czasie nabożeństw różańcowych modlić się będziemy w intencji misji, misjonarzy oraz o nowe powołania misyjne.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość konsekracji naszego kościoła. Po Mszy Świętej o godzinie 8.00  wystawienie Najświętszego Sakramentu
i uroczyste „Ciebie Boga wysławiamy”.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, a co za tym idzie porządki na    cmentarzu. Do mycia grobów można korzystać z gorącej wody, która znajduje się w kranie z tyłu plebanii koło szopy na drzewo. Jeszcze raz zwracamy się  z prośbą, aby jeśli ktoś może po sprzątaniu zabrać śmieci i wyrzucić u siebie będziemy wdzięczni.
W  kancelarii parafialnej można składać jednorazowe wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się przez cały listopad odmawiając różaniec  w każdą sobotę  po Mszy św. wieczornej. W uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 14.00 i w dzień zaduszny  o godz. 8.00  będzie odprawiona Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Jednocześnie   dziękujemy za złożone ofiary z racji wypominek.

Taca na inwestycje z ubiegłej niedzieli wyniosła 3.325 zł oraz 7 euro. Obecnie na koncie w banku na budowę kaplicy pogrzebowej mamy 88. 609 zł.

Ze zbiórki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia uzbieraliśmy 975 zł i 5 euro.

Za wszelkie przejawy życzliwości i składane ofiary na różne cele składamy serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką Matki Bożej Różańcowej.