27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2019

Jutro przypada  uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Msza św. o godz. 8.00,  suma o godz.  11.00, którą odprawi Ks. Adam Gabryś – nowy proboszcz w Orawce. Po sumie uroczysta procesja Eucharystyczna do kapliczek różańcowych wokół kościoła. Gorąco prosimy o asystę procesyjną, strażaków do baldachimu, dzieci do sypania kwiatów, zespół  Rombań oraz Żurawinki.  Asystę procesyjną prosimy w miarę możliwości o ubranie strojów regionalnych. W  TYM  DNIU  NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 17.00.

W  tygodniu różaniec po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.30. Różaniec z udziałem dzieci w czwartki. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania uczestniczy w różańcu w piątek.

W przyszłą niedzielę będziemy  przeżywać XIX Dzień Papieski. Do puszek  przed kościołem będzie można złożyć ofiary   jako stypendialne Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.  Jednocześnie  z racji 13 dnia miesiąca ostatnie czuwanie fatimskie, które rozpocznie Msza św. o godz. 20.00. Następnie: różaniec, apel maryjny i procesja światła wokół kościoła z Figurą Fatimską.

Za zmarłą Annę Blubla, której pogrzeb odbył się w miniony wtorek zamówiono 45 intencji Mszy św.

Za dzisiejsze ofiary składane na tacę inwestycyjną składamy serdeczne Bóg zapłać!

Z tacy na inwestycje wypłaciliśmy 4.300 zł za nowe  4 okna na „Posiadówce”.

Bóg nam błogosławi na drogę wiary. Niech Jego moc sprawia w nas cud wiary dojrzałej, byśmy na jej fundamencie oparci, mogli świadczyć o Bogu dziełami miłości.