2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020

Dzisiaj o godz. 16.30 w remizie OSP promocja książki „Chyżniańskie opowieści” na którą serdecznie zapraszamy. Raz jeszcze dziękujemy autorom: O. Stanisławowi Wysockiemu i Janowi Świdroń za podjęty trud, jak i licznym sponsorom dzięki którym ta książka mogła zostać wydana.  Książkę będzie można nabyć zarówno podczas promocji w remizie, jak i w kancelarii parafialnej. Cena książki 30 zł.

We wtorek przypada dzień babci, a w środę dzień dziadka. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 16.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W piątek o godz. 16.30 spotkanie w kościele z uczniami przygotowującymi się do bierzmowania.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Milan Pajkos za którego zamówiono łącznie 221 intencji Mszy św.

W Krakowie w środę w naszym klasztorze zmarł O. Michał Wojnarowski długoletni proboszcz naszej parafii. Pogrzeb odbędzie się jutro w Krakowie. Msza św. o godz. 10.00. Osoby, które by chciały uczestniczyć w pogrzebie proszone są o zgłaszanie się w kancelarii, gdyż będzie podstawiony autokar. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Przejazd jest bezpłatny. Dziękujemy wspólnocie leśnej URBR za sfinansowanie autokaru. Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu k/ kościoła. Na intencje za zmarłego O. Michała przyjmujemy w kancelarii.

Zmarłego Milana Pajkos jak i O. Michała Wojnarowskiego polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczyny odpoczynek…

Naszym parafianom i przybyłym gościom życzymy opieki św. Anny w nadchodzącym tygodniu.