2 NIEDZIELA ADWENTU – 09.12.2018

RORATY  są odprawiane w tygodniu o godz. 7.00. Budując się postawą tych, którzy w nich uczestniczą zapraszamy także pozostałych  naszych parafian.

Taca na inwestycje wyniosła 3.230 zł oraz 10 euro. Bóg zapłać za Waszą ofiarność. Pieniądze te zostały wpłacone na konto budowy kaplicy pogrzebowej.

W kancelarii parafialnej są do nabycia opłatki oraz  świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Małe świece  w cenie  6 zł. duże  w cenie 12 zł.  Przyjmujemy  na roczne wypominki. Zachęcamy także do nabywania naszego parafialnego kalendarza w cenie 10 zł.

Do puszki z napisem „Kościół na Wschodzie” przez cały tydzień można składać ofiarę na ten cel. Bóg zapłać!

Już dziś zwracamy się o pomoc w posprzątaniu kościoła na święta. Tym razem prosimy rodziny od numeru 248 (Blubla)  do 259  (Kuziel). Sprzątanie planowane jest na wtorek 18 grudnia od godz. 8.30.

W przedsionku w wejściu do kościoła – tak jak w ubiegłym roku –  są wyłożone TYTKI  CHARYTATYWNE na produkty żywnościowe, słodycze i zabawki.  Jeśli ktoś chciałby dołączyć się do tej akcji  prosimy o zabranie torby, a następnie przyniesienie jej do kościoła i złożenie przy bocznym ołtarzu Serca Pana Jezusa.  Zebrane rzeczy zostaną  przekazane do Pogotowia Opiekuńczego dla dzieci w Krakowie. Zakończenie zbiórki w sobotę 22 grudnia.

W następną niedzielę na plebanii o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.

Informujemy, że spowiedź przed świętami będzie u nas w niedzielę 23 grudnia od 16.00 – 17.00.

Przybyłym gościom, sympatykom oraz naszym parafianom życzymy miłej niedzieli i dobrego przeżycia czasu adwentu i wytrwałości w postanowieniach adwentowych.