2 NIEDZIELA ADWENTU – 06.12.2020

Taca z dzisiejszej niedzieli jest z przeznaczeniem na inwestycje. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Jednocześnie jest to niedziela adoracyjna.

We wtorek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

W kancelarii parafialnej są do nabycia opłatki oraz  świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Małe świece  w cenie  6 zł. duże  w cenie 12 zł. Przyjmujemy też na roczne wypominki.  

RORATY  są odprawiane w tygodniu o godz. 7.00.

Raz jeszcze zachęcamy do podjęcia wspólnego adwentowego wyzwania pod hasłem: „Adwent dobrych uczynków”. Codziennie na stronie internetowej i facebooku parafii pojawia się nowe postanowienie adwentowe. Po jego spełnieniu zostawiamy wirtualne serduszka, które pod koniec adwentu stworzą parafialną choinkę dobrych uczynków. Zapraszamy do włączenia się w aktywne przeżywanie czasu adwentu.

Ze względu na panującą pandemię w tym roku nie mógł osobiście przybyć do naszej parafii św. Mikołaj. Jednak pozostawił słodycze, które są umieszczone w koszach przy wyjściu z kościoła. Są to słodycze dla dużych i małych dzieci.

Przybyłym gościom, sympatykom oraz naszym parafianom życzymy miłej niedzieli i dobrego przeżycia czasu adwentu i wytrwałości w postanowieniach adwentowych.

„Przygotujcie drogę dla Pana” bo Pan na pewno przyjdzie. On sam obdarza nas swym błogosławieństwem.