17 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.07.2018

Dzisiaj w ramach IX Orawskiego Rajdu Motocyklowego zostanie w naszym kościele o godz. 12.30 odprawiona dodatkowo Msza św. na która zapraszamy nie tylko sympatyków motorów. Po Mszy św. przejazd parady motocyklowej.

W czwartek także podczas wieczornej Mszy św. modlimy się za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  W tym dniu przypada święto Matki Bożej Anielskiej – Porcjunkuli.   W Podwilku odpust. Suma o godz. 11.00. Dla praktykujących pierwsze piątki  miesiąca okazja do spowiedzi św. pół godziny przed poranną i wieczorna Mszą św.  Odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00.

W sobotę modlimy się za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Matki Bożej.

Przyszła  niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, a więc jest to niedziela adoracyjna. Po sumie procesja Eucharystyczna. Proszę o asystę procesyjną.  Za składane   ofiary na tacę inwestycyjną i okazane serce składamy gorące i serdeczne podziękowania.

Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla tych, co włączyli się w uroczystości odpustowe. Bóg zapłać zespołowi ROMBAŃ. Te podziękowania składam na ręce kierownika zespołu Mariusza Stefko. Bóg zapłać zespołowi „Mali chyżnianie”. Te podziękowania składam na ręce Janiny Zbela i Jana Łaciaka oraz rodziców.  Bóg zapłać dla tych co wysprzątali kościół.  Podziękowania dla strażaków, pana kościelnego i br. Józefa, dla asysty procesyjnej oraz za składane ofiary. Bóg zapłać także p. Józefie Gąsior za kwiaty do  kościoła.

Z okazji jubileuszu zespołu ROMBAN została wydana płyta, którą będzie można kupić w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. przed kościołem. Cena płyty 20 zł. oraz jubileuszowe kubki w cenie 5 zł.

Podczas Festynu Rodzinnego przy remizie znaleziono klucze z pilotem od auta. Odbiór w zakrystii.

Przebywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy by się dobrze u nas czuli i nabrali sił. Wszystkim parafianom i gościom miłej niedzieli.