13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021

Za dzisiejsze ofiary składane na  tacę z przeznaczeniem na pomoc pogorzelcom w Nowej Białej, którzy ucierpieli w pożarze tracą swój dobytek życia  składamy serdeczne Bóg zapłać!

We wtorek przypada uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła.

Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o asystę. Za ofiary składane na inwestycje składamy serdeczne Bóg zapłać!

Od jutra zmienia się porządek w tygodniu Mszy św. I tak w poniedziałek, środę i piątek Msza św. o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i   sobotę o godz. 18.00.  Także w niedzielę powracamy do porządku Mszy św. z przed pandemii. Msze św. będą o godz. 8.00, 10.30 i 15.00

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek  i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o powołania. W piątek okazja do spowiedzi św. pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą św. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00.  W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Stowarzyszenie „Pro Missio” w dniu 29 czerwca o godz. 12.00 przeprowadzi zbiórkę w naszej parafii zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD, komputery…).  Sprzęt proszę składać na parkingu   k/ kościoła w dniu planowanej zbiórki. Dochód z akcji wspomoże Polskich Misjonarzy. Informacje na plakacie.

W nadchodzącym  tygodniu wszystkim parafianom  i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, a udającym się na wakacje – miłego urlopu. Tym którzy odpoczywają w naszej parafii życzymy by się dobrze czuli wśród nas.