12 Niedziela Zwykła – 21.06.2020

We wtorek i w środę o godz. 18.30 spotkanie w kościele z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania. W czwartek natomiast o godz. 17.00 na plebanii egzamin.

Uczniów klasy IV zapraszamy na próbę do kościoła z racji rocznicy Pierwszej Komunii św. w czwartek o godz. 16.30.

W piątek o godz. 17.30 okazja do spowiedzi św. z okazji zakończenia roku szkolnego. O godz. 18.00 Msza św. Zmiana godziny spowodowana jest organizacją zakończenia roku w szkole z racji epidemii. Zapraszamy uczniów naszej szkoły, rodziców i nauczycieli by podziękować za trudny, bo w czasie pandemii czas nauki i prosić o bezpieczeństwo w czasie wakacji.

W sobotę o godz. 17.30 możliwość spowiedzi św. z racji rocznicy Pierwszej  Komunii św.

W przyszłą niedzielę dzieci z klasy IV podczas Mszy św. o godz. 12.00 będą przeżywać rocznicę Pierwszej  Komunii św.

Od poniedziałku 29 czerwca porządek Mszy św. w tygodniu będzie według porządku wakacyjnego czyli:  w poniedziałek, środę i piątek Msza św. o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i   sobotę o godz. 18.00. Wyjątek stanowi I piątek miesiąca kiedy Msza św. będzie o godz. 7.00 i 18.00.

Informujemy, że w minionym tygodniu sanepid z Nowego Targu dokonał pozytywnego odbioru naszej kaplicy. Czekamy jeszcze tylko za odbiorem przez nadzór budowlany.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Józef Sternal za którego łącznie zamówiono 120 intencji Mszy św. Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia pod opieka św. Anny.