12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.2021

Z  dniem dzisiejszym zostaje  zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane.  Tym samym od dzisiaj zawieszamy transmisję Mszy św. przez Internet.

Zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz rodziców na Msze św. z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego, które odbędą się:  w czwartek o godz. 17.00 dla dzieci z  oddziału przedszkolnego oraz klasy   I – III, w piątek o godz. 8.00 klasy IV – VIII.

W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Informujemy, że od 28 czerwca – poniedziałek –  przez cały okres wakacji  Msza św. w tygodniu będzie: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. W pierwsze piątki miesiąca Msze św. będą rano i wieczór. Od 4 lipca zmian godzin w niedzielę  Mszy św.   8.00, 10.30 i 15.00.  

Ze względu na niespodziewany wyjazd ks. proboszcza, niektóre intencje Mszy św. przyjęte na ten tydzień zostaną odprawione w innym terminie. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

W minionym tygodniu w Krakowie obradowała Kapituła naszej Polskiej Prowincji Karmelitów na której został zatwierdzony na urząd prowincjała  O. dr Wiesław Strzelecki. Otoczmy go naszą modlitwą.

Życzymy miłej niedzieli naszym parafianom, sympatykom  i gościom.