11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018

Dzisiaj od godz. 14.00 przy remizie OSP rozpoczniemy FESTYN  RODZINNY na który zapraszamy nie tylko naszych parafian ale także i sympatyków naszej parafii.
W programie:
14.15  występ  zespołu  „Mali  Chyżnianie”
15.00  gry i zabawy,  „Czarodziej”
16.00  pokazy strażackie
17.00  mecz piłki  nożnej  strażacy – ministranci – boisko szkolne
18.00  występ  zespołu  ROMBAŃ
19.00  LOSOWANIE  DODATKOWYCH NAGRÓD  Z  GRY  FANTOWEJ
20.00   – 22.00  zabawa taneczna.

Przewidziany jest bufet oraz gra fantowa – gdzie każdy los wygrywa. O godz. 19..00  losowanie dodatkowych cennych nagród jak: telefonów komórkowych, żelazek, maskotki misia, ekspresu do kawy oraz innych cennych rzeczy.  Wszystkim życzymy  miłego spędzenia czasu i świetnej zabawy.

W piątek. o godz. 8.00 Msza św. z racji zakończenia roku szkolnego. Pół godziny przed Mszą św. jest  okazja do spowiedzi św. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli i rodziców, by wspólnie podziękować Bogu za rok nauki oraz prosić o opiekę podczas wakacji.

W przyszłą niedzielę  po Mszy św. o godz. 8.00 na „Posiadówce” odbiór zdjęć z I Komunii św. W tym dniu też  przypada odpust św. Jana Chrzciciela w Orawce. Suma odpustowa o godz. 11.00.

Ze względu, że zaczyna się okres wakacyjny od przyszłej niedzieli nie będzie już Mszy św. z udziałem dzieci.

Składamy serdeczne podziękowanie Marii i Eugeniuszowi Fuła oraz Annie i Stanisławowi Sobczak z Chicago za przekazanie po 300 $ na budowę kaplicy pogrzebowej.

Otrzymaliśmy z Caritasu z Krakowa jabłka i słodkie bułki. Zapraszamy po nie jutro od godz. 7.30. Jednocześnie dziękujemy Pawłowi Zbela, że kolejny raz przywiózł nam te rzeczy.

Informujemy już dzisiaj, że we wtorek 26 czerwca w naszym kościele będziemy gościć Ks. Jarosława Cieleckiego, który poprowadzi u nas nabożeństwo o uzdrowienie przez wstawiennictwo  św. Charbela. Początek o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Szczegóły w gablocie!