11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.06.2021

Dzisiaj przypada 13 dzień miesiąca. W naszej wspólnocie przeżywać będziemy CZUWANIE  FATIMSKIE. O godz. 20.00 Msza św. z kazaniem, modlitwa różańcowa, apel maryjny i procesja światła z Figurą wokół świątyni. Wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Od środy do piątku w naszym klasztorze w Krakowie trwać będzie   Kapituła Prowincjalna. Z tego względu jest zmiana w odprawianych godzinach Mszy św.  I tak: w środę  7.00  i  16.30 w czwartek  7.00 w piątek 18.00

Podczas naszej nieobecności zastępuje nas Ks. Grzegorz – proboszcz z Jabłonki – Bory. W pilnych sprawach proszę się kontaktować z Bratem Józefem, który pozostaje w parafii.

Taca na inwestycje wyniosła 2.970 zł.  Dziękujemy za złożone ofiary!

Informujemy, że od pierwszej niedzieli lipca powracamy do porządku Mszy św. z przed pandemii. I tak Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.30 i 15.00.

Konferencja Episkopatu Polski informuje, że „Biskupi podjęli decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca br.”  Tym samym od niedzieli 20 czerwca zawieszamy transmisję Mszy św. przez Internet.
Do puszek ze zbiórki Orawa Dzieciom Afryki została złożona kwota: 1.969 zł. Bóg zapłać!

Zostały ukończone prace przy odnowieniu drzwi wahadłowych przy wejściu do kościoła.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.