1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: W czwartek  po Mszy św. o godz. 16.00  droga krzyżowa dla dzieci,  w piątek po Mszy św. o godz. 7.00 i 16.00 droga krzyżowa dla starszych, a o godz. 19.00 droga krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy z racji pracy nie mogli być wcześniej.  W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym   o godz.  14.00.

Taca na wsparcie budowy kaplicy pogrzebowej wyniosła 3.210 zł, 8 euro i 5 $. Bóg zapłać! Jednocześnie informujemy, że otrzymaliśmy pozwolenie na budowę kaplicy – dokument bez którego nie mogliśmy przystąpić do prac. Otrzymujemy także zwrotne oferty na materiały budowlane. W najbliższym czasie wejdzie geodeta i wykonawca, by rozpocząć budowę. W tartaku jest przygotowywane drzewo na pokrycie dachowe oraz na drzwi wejściowe i ławki. Raz jeszcze składamy podziękowanie dla URBAR-u za życzliwość oraz dla tych co się zaangażowali w prace przygotowawcze. Bóg zapłać! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, po następnej niedzieli Rada Parafialna dokona zbiórki ofiar na budowę kaplicy:  250 zł od rodziny i 100 zł od osób samotnych. Liczymy na zrozumienie i składamy już dziś podziękowanie.

Tym, którzy podjęli postanowienia wielkopostne życzymy wytrwałości, a wszystkim dobrego przeżycia Wielkiego Postu i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

Niech Boże błogosławieństwo które za chwilę przyjmiemy prowadzi nas na drogach życia, abyśmy zawsze i wszędzie wybierali Jezusa.