XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.08.2022 r.

Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca, zatem jest to niedziela adoracyjna. Po Mszy świętej o godz. 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, po sumie procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie strażaków, asystę procesyjną i dzieci do sypania kwiatów. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na inwestycje, za które to ofiary już teraz składamy serdeczne staropolskie: „Bóg zapłać”.

W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. W naszej Wspólnocie Czuwanie Fatimskie. O godz. 20.00 Msza święta z kazaniem, modlitwa różańcowa, apel maryjny i procesja światła z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W imieniu własnym i całej naszej wspólnoty karmelitańskiej, a także naszego Chyżniańskiego Koła Gospodyń Wiejskich i naszych Chyżniańskich Strażaków już dziś serdecznie zapraszamy w dniu 14 sierpnia br. – to jest w przyszłą niedzielę, na Festyn Rodzinny, który odbędzie się przy Remizie OSP w Chyżnem. Rozpoczęcie o godz. 14.00. W programie przewidziany jest występ naszego Zespołu „Rombań”, dla dzieci zjeżdżalnie oraz gry, zabawy i inne atrakcje, różnego rodzaju przekąski przy grillu, dla każdego coś słodkiego oraz orzeźwiające napoje.

Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy opieki świętej Anny, a przybyłym gościom, by dobrze się czuli wśród nas.