OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 34 NIEDZIELA ZWYKŁA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2023 r.

Dzisiaj w ostatnią niedzielę roku liturgicznego po Mszy świętej o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata..

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00.

Przyszłą niedzielą rozpoczniemy nowy okres liturgiczny – ADWENT. Zwyczajem naszym Msze święte przez ten okres będą w tygodniu tylko rano o godz. 7.00.

Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Taca z przeznaczeniem na inwestycje. Po Mszy św. o godz. 8.00 poświęcimy opłatki wigilijne, które będzie można nabywać w kancelarii parafialnej.

W kancelarii parafialnej są do nabycia świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” – małe świecew cenie nie mniej niż 15 zł.oraz duże świece w cenie nie mniej niż 25 zł. Przyjmujemy także na roczne wypominki. Kartki na wypominki są wyłożone w kościele.

Do puszek na Światowy Dzień Ubogich złożono 1048 zł. Za waszą hojność i ofiarność składamy serdeczne „Bóg  zapłać”!

Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła W tym tygodniu dziękujemy za ofiary od: Karoliny Kowalczyk i Anny Lenczowskiej, Marii Gnida i Piotra Gjądła

Jutro w naszym kościele o godz. 16.00 odprawimy Mszę świętą w dniu pogrzebu za śp. Annę Sroka z domu Gąsior, która zmarła w zeszłym tygodniu w Chicago. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…