OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 33 NIEDZIELA ZWYKŁA 19.11.2023 r.

Dziś przeżywamy będziemy kolejny, VII Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: “Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka”. W kościele do puszek będziemy mogli złożyć naszą ofiarę z przeznaczeniem na pomoc najbardziej potrzebującym z naszej parafii i diecezji, a także poszkodowanym w skutek wojny na bliskim wschodzie.

W piątek po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych polecanych w jednorazowych wypominkach.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy świętej o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

Serdecznie dziękujemy jednemu z naszych parafian za pomoc w renowacji zabytkowego krzyża znajdującego się w naszej kaplicy klasztornej. Dziękujemy także Sebastianowi i Romanowi Pardel za pomoc w założeniu kotar. Informujemy także, że zaczęliśmy sezon grzewczy w kościele.

Na ogrzewanie kościoła złożono jak dotąd 34.100 zł. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiary. W tym tygodniu dziękujemy za ofiary od: Renaty Jasiurka, Andrzeja Stefka, Moniki Turwoń, Stanisława i Jakuba Zbela, Anny Polaczek, Renaty Szkodoń, Piotra i Beaty Urban, Józefa Hładowczak, Marii Łyś, Katarzyny Mastela, Jadwigi Czerwień, Tomasza Chmenia, Renaty Hołuj, Małgorzaty Łaciak, Grażyny Pardel, , Kingi Pardel, Natalii Dyrda, Anny Noga i sympatyków z Jabłonki.

W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej śp. Maria Stopiak za którą zamówiono 64 Msze św. 4 zostaną odprawione u nas pozostałe w klasztorze krakowskim. Polećmy zmarłą Marię Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…