OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 NIEDZIELA ZWYKŁA 30. 10. 2022 r.

Dziś przeżywamy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu składamy gorące i serdeczne „Bóg zapłać” parafianom, gościom, przyjaciołom i sympatykom za wszelką dobroć i ofiary, które są wyrazem wspólnej troski o tę parafialną świątynię. Nasze podziękowanie kierujemy także w stronę Polonii Chyżniańskiej. Po Mszy świętej o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Hymn „Ciebie Boga wysławiamy”.

Również dzisiaj przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar i kiermasz na rzecz ciężko chorej Lenki z wrodzoną deformacją podudzi i stóp. Zebrane środki posłużą na wykonanie operacji w Stanach Zjednoczonych. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, szczególnie Kołu Gospodyń Wiejskich z Chyżnego za włączenie się w tą akcje charytatywną.

Od jutra wieczorna Msza święta w tygodniu będzie odprawiana o godz. 16.00.

We wtorek zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 16.00, a po Mszy na ostatni w tym miesiącu Różaniec. Po różańcu zapraszamy dzieci do Posiadówki na Bal Wszystkich Świętych. Prosimy o przebranie się za jakiegoś świętego!

W środę przypada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msza święta o godz. 8.00 i 10.30. O godz. 13.30 koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami, a o godz. 14.00 uroczysta Msza św. w intencji zmarłych z kazaniem i procesja na cmentarz. O godz. 20.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne na parafialnym cmentarzu zarówno młodzież jak i dorosłych. Prosimy o przyniesienie znicza.

W czwartek przypada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. O godz. 7.30 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami, o godz. 8.00 Msza Święta za polecanych w jednorazowych wypominkach. O godz. 15.30 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami i wieczorna Masza święta o godz. 16.00.  Przy tej okazji raz jeszcze dziękujemy za ofiary składane z racji jednorazowych wypominek.

Również w czwartek podczas Mszy świętej o godz. 16.00  modlimy się  przez wstawiennictwo świętego Jana Pawła II o powołania do kapłaństwa i zakonu.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 9.00.

W każdy piątek w listopadzie po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami.

W sobotę podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi.

Taca z przyszłej niedzieli z przeznaczeniem na inwestycje. Po Mszy świętej o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W kancelarii parafialnej do dnia 12 listopada zbierane są ofiary na ogrzewanie kościoła. W tym tygodniu dziękujemy za ofiary od: Marii Łyś, Anny Capia, Józefa Capiak, Piotra Stopiak, Barbary Wąś, Danuty Łaciak, Cecylii Folfas i Lucyny Krużel, Joanny Żurek, Jana Stefko, Aliny Sitarz, Anny Kadłubiak, Jadwigi Zbela, Janiny Fuła, Anny Kulawiak, Bożeny Janowiak, Joanny Fuła, Magdaleny Kadaś, Bronisława Marzec, Ewy Czerwonka, Ireny Szafrańskiej, Anny Stopiak, Anieli Rokickiej, Marzeny Pajkos, Stanisława Zbela, Marii Żołna Anny Zbela i Aliny Filas, Anny Capek, Karola Garbiarz, Józefa Miernickiego, Pawła Łaciak, Katarzyny Łaciak,  Jana Łaciak, Sylwi Jasiura, Wioletty Blubla, Grażyny, Eweliny i Eugeniusza Gjądła, Marii i Lidii Zachara, Anny Czerwień, Józefa Hładowczak, Stanisławy Spytkowskiej, Mariana Kadłubiak, Jana Świdroń-Słoboda, Gregora Kasprzak, Adama Matusiak, Ireny Kulka, Pawła Zbela, Grażyny Nowak, Jolanty Łyś, Janiny Zbela i Iwony Gamrat, Anny Joniak, Marcina Michalak, Anny Majkut, Elżbiety Czerwień, Anny Czerwień, Danuty Czerwień, Annyn Michalik, Mieczysława Chmenia, Piotra Palenik, Marcina Łaciak, Krystyny Hładowczak, Anieli Styruła, Anieli i Pawła Kowalik, Małgorzaty Łaciak-Świdroń, Marii Gąsior, Józefy Moniak, Stanisławy Łaciak, Stefana Chmenia, Małgorzaty Gnida, Anny Capiak, Marii Moczoł

Zarząd URBARBU zaprasza na licytację drzewa i opału w oddziale „Smyreczki” w dniu 4 listopada br. (tj, w sobotę), zbiórka o godz. 8.00 w lesie na rondzie koło altany.